Christina Aguilera

Christina Aguilera är ett kändisvarumärke som står för lättburna dofter med tydlig personlighet inom parfymer. Märket uppskattas ofta av dig som vill ha produkter med tydlig stil utan att valet känns onödigt krångligt. Här kan du utforska utbudet från Christina Aguilera och jämföra produkter som säljs hos olika återförsäljare online.

  • i

    Giftset Christina Aguilera Touch Of Seduction Edp 30ml + Shower Gel 50ml

    REA
    Giftset Christina Aguilera Touch Of Seduction Edp 30ml + Shower Gel 50ml
    Innehåller:Christina Aguilera Touch Of Seduction Edp 30mlChristina Aguilera Touch Of Seduction Shower Gel 50ml
  • i

    Christina Aguilera Inspire Deo Spray 150ml

    REA
    Christina Aguilera Inspire Deo Spray 150ml
    Christina Aguilera Inspire Deo Spray 150ml
  • i

    Giftset Christina Aguilera Edp 15ml + Shower Gel 50ml

    REA
    Giftset Christina Aguilera Edp 15ml + Shower Gel 50ml
    Christina Aguilera Edp är en sensuellt förförande parfym där kvinnans femininitet framhävs med hjälp av den fantastiska doftkompositionen.Doftnoter: svartvinbär, exotiska frukter, pion, jasmin, plommon, mysk, ambra och vanilj.Innehåller:Christina Aguilera Edp 15mlChristina Aguilera Shower Gel 50ml
  • Giftbox Christina Aguilera Red Sin Edp 30ml (alum box)

    REA
    Giftbox Christina Aguilera Red Sin Edp 30ml (alum box)
    Innehåller:Christina Aguilera Red Sin Edp 30mlEn fin plåtask. 
  • i

    Christina Aguilera Eau So Beautiful Edp 30ml

    REA
    Christina Aguilera Eau So Beautiful Edp 30ml
    Christina Aguilera Eau So Beautiful Edp 30mlEau So Beautiful är en feminin doft från Christina Aguilera.En oemotståndlig doft som omfamnar dig som en levande bukett av blommor.Med ett hjärta av fullt blommande vita kronblad och ett djup av vanilj och mysk.Doften är inspirerad av Christina Aguileras mångfacetterade vision och naturliga självförtroende – både i och utanför rampljuset och omfamnar varje kvinna med en personlig hymn ”I am beautiful in every single way”.Toppnot: vilda jordgubbar, spröd pomelo grapefrukt, viol.Hjärtnot: gardenia, jasmin, lilja, magnolia.Bottennot: vanilj, sandelträ, mysk.
  • i

    Giftset Christina Aguilera By Night Edp 30ml + Body Lotion 150ml

    REA
    Giftset Christina Aguilera By Night Edp 30ml + Body Lotion 150ml
    Giftset Christina Aguilera By Night Edp 30ml + Body Lotion 150mlChristina Aguilera by Night är en orientaliskt fruktig blandning, där doften gifter värme och intensitet för att skapa en sensuell lockelse full av behag.Doftnoter: mandarin, fresia, rött äpple, rabarber, ananas, persikoblomma, heliotrope, hagtorn, vanilj, mossa, sandelträ & amber.Innehåller:Christina Aguilera By Night EdP 30mlChristina Aguilera By Night Body Lotion 150ml
  • i

    Christina Aguilera Violet Noir Eau de parfum Spray 50 ml Woman

    Oplev luksusen ved Christina Aguilera Violet Noir Eau de Parfum Træd ind i en verden af elegance og sofistikation med den fortryllende Violet Noir Eau de Parfum. Dette duftmesterværk, inspireret af den moderne kvindes alsidighed og charme, omslutter dig i en uimodståelig, sensuel aura. En fængsl
  • i

    Christina Aguilera Red Sin Eau de parfum Spray 50 ml Woman

    Christina Aguilera Red Sin Eau de Parfum Spray Oplev den fortryllende verden af Christina Aguilera Red Sin Eau de Parfum Spray, en duft, der inviterer dig til at omfavne din indre sensualitet. Denne luksuriøse parfume er en ode til kraftfuld femininitet og efterlader et uforglemmeligt indtryk. Lad
  • i

    Christina Aguilera Definition 15 ml Eau de Parfum Woman

    Bestil Christina Aguilera Definition 15 ml Eau de Parfum Woman nemt og sikkert online på Fragrance.com. Fra vores topmoderne lager kan vi betjene vores kunder i Europa hurtigt og effektivt. Vi tilbyder en bred vifte af Christina Aguilera-produkter såsom Christina Aguilera Definition 15 ml Eau de Par
  • i

    Christina Aguilera Glam X Eau de Parfum Spray 30 ml Woman

    Oplev fortryllelsen ved Christina Aguilera Glam X EDP Træd ind i en verden af tiltrækning og raffinement med Glam X EDP fra Christina Aguilera. Denne luksuriøse duft omslutter dig i en uimodståelig aroma, perfekt til den moderne kvinde, der vil udstråle styrke og sensualitet. Glam X EDP er ikke ba
  • i

    Christina Aguilera Xtina For Women 30 ml Eau de Parfum

    Bestil Christina Aguilera Xtina For Women 30 ml Eau de Parfum nemt og sikkert online på Fragrance.com. Fra vores topmoderne lager kan vi betjene vores kunder i Europa hurtigt og effektivt. Vi tilbyder en bred vifte af Christina Aguilera-produkter såsom Christina Aguilera Xtina For Women 30 ml Eau de
  • i

    Christina Aguilera Eau So Beautiful Eau de Parfum 30 ml Woman

    Bestil Christina Aguilera Eau So Beautiful Eau de Parfum 30 ml Woman nemt og sikkert online på Fragrance.com. Fra vores topmoderne lager kan vi betjene vores kunder i Europa hurtigt og effektivt. Vi tilbyder en bred vifte af Christina Aguilera-produkter såsom Christina Aguilera Eau So Beautiful Eau
  • i

    Christina Aguilera Woman Eau de Parfum Spray 30 ml

    Oplev fortryllelsen ved Christina Aguilera Woman EDP Spray Lad dig rive med af den uimodståelige charme ved Christina Aguilera Woman, en duft der forener elegance og styrke til perfektion. Denne sofistikerede parfume er skabt til den moderne kvinde, der vil udtrykke sin unikke personlighed. Med si
  • i

    Christina Aguilera By Night Eau de parfum Spray 50 ml Woman

    Christina Aguilera By Night Eau de Parfum Spray Oplev den fortryllende tiltrækning ved Christina Aguileras 'By Night' duft - en parfume, der indfanger essensen af den moderne kvinde. Denne luksuriøse parfume er skabt til dem, der vil fortælle deres egen historie, især i de sene timer, nå
  • i

    Christina Aguilera Glam X Eau de Parfum Spray 60 ml Woman

    Oplev fortryllelsen ved Christina Aguilera Glam X EDP Træd ind i en verden af tiltrækning og raffinement med Glam X EDP fra Christina Aguilera. Denne luksuriøse duft omslutter dig i en uimodståelig aroma, perfekt til den moderne kvinde, der vil udstråle styrke og sensualitet. Glam X EDP er ikke ba
  • i

    Christina Aguilera Definition Eau de parfum Spray 30 ml Woman

    Christina Aguilera Definition Eau de Parfum Spray Opdag den forførende charme ved Christina Aguilera Definition, en duft, der indfanger kvindelighedens essens. Denne fortryllende parfume er designet til den moderne kvinde, der bevæger sig gennem livet med selvtillid og elegance. Lad dig indhylle i
  • i

    Christina Aguilera Definition Eau de parfum Spray 50 ml Woman

    Christina Aguilera Definition Eau de Parfum Spray Opdag den forførende charme ved Christina Aguilera Definition, en duft, der indfanger kvindelighedens essens. Denne fortryllende parfume er designet til den moderne kvinde, der bevæger sig gennem livet med selvtillid og elegance. Lad dig indhylle i
  • i

    Christina Aguilera Eau So Beautiful Eau de Parfum 15 ml Woman

    Bestil Christina Aguilera Eau So Beautiful Eau de Parfum 15 ml Woman nemt og sikkert online på Fragrance.com. Fra vores topmoderne lager kan vi betjene vores kunder i Europa hurtigt og effektivt. Vi tilbyder en bred vifte af Christina Aguilera-produkter såsom Christina Aguilera Eau So Beautiful Eau
  • i

    Christina Aguilera Eau de parfum Spray 50 ml Woman

    Oplev fortryllelsen ved Christina Aguilera Eau de Parfum Lad dine sanser blive betaget af den uimodståelige duft fra Christina Aguilera. Denne luksuriøse eau de parfum er skabt til den moderne kvinde, som ønsker at omfavne sin selvtillid og femininitet. Med en raffineret blanding af florale og fru
  • i

    Christina Aguilera Moonlight Bloom Eau de Parfum Spray 15 ml Woman

    Christina Aguilera Moonlight Bloom Eau de Parfum Opdag den fortryllende tiltrækning ved Christina Aguilera Moonlight Bloom Eau de Parfum, en duft, der tager dig med på en drømmende rejse gennem en blomstrende nat. Denne luksuriøse parfume er særligt designet til den moderne kvinde, der vil omfavne
  • i

    Christina Aguilera Woman Eau de Parfum Spray 15 ml

    Oplev fortryllelsen ved Christina Aguilera Woman EDP Spray Lad dig rive med af den uimodståelige charme ved Christina Aguilera Woman, en duft der forener elegance og styrke til perfektion. Denne sofistikerede parfume er skabt til den moderne kvinde, der vil udtrykke sin unikke personlighed. Med si
  • i

    Christina Aguilera By Night Eau de parfum Spray 30 ml Woman

    Christina Aguilera By Night Eau de Parfum Spray Oplev den fortryllende tiltrækning ved Christina Aguileras 'By Night' duft - en parfume, der indfanger essensen af den moderne kvinde. Denne luksuriøse parfume er skabt til dem, der vil fortælle deres egen historie, især i de sene timer, nå

Om Christina Aguilera och märkets dofter

Christina Aguilera har byggt sin profil kring parfymer med en identitet som känns tydlig redan från första intrycket. Det är ett namn som ofta förknippas med lättburna dofter med tydlig personlighet. För många gör det Christina Aguilera till ett intressant val när man vill hitta produkter med en klar riktning.

I sortimentet finns ofta flera olika uttryck, vilket gör att Christina Aguilera kan passa både dig som vill ha något lätt och dig som söker mer karaktär. Det som ofta kännetecknar märkets stil är att produkterna håller ihop visuellt och innehållsmässigt på ett genomtänkt sätt. Det gör det lättare att jämföra olika alternativ inom Christina Aguilera utan att tappa bort helhetskänslan.

När du väljer produkter från Christina Aguilera är det smart att utgå från om du vill ha en parfym som känns tillgänglig och tydlig. En del val fungerar bäst till vardag och andra gör mer avtryck beroende på säsong, tillfälle eller personlig smak. Med en tydlig översikt blir det enklare att hitta de Christina Aguilera-produkter som passar dig bäst.